Rośnie nam na Lubelszczyinle doskonały zespół. Szkoda, że najmniej znany właśnie tutaj. Mowa o zespole IKERSI ze świdnickiego Zakładowego Domu Kultury, który odniósł trzeci kolejny sukces w tym roku. Zdobył już, jak wiadomo, ZŁOTY PIERSCIEŃ na festiwalu w Kołobrzegu i puchar za najwyższy poziom artystyczny Konfrontacji Małych Form Estradowych — Poręba-75.